شاید بیدار شویم

کشتار بی رحمانه در هند

0 30,897

شاید بیدار شویم

سرانِ طاغوت پرستِ (سعودی و امارات) با اهدای مدال قهرمانی به هتلر ثانی (مودی) سفاک، چراغ سبز را برای قتل مسلمانان هند فعال کردند

فاجعه، وحشت، ظلم و ستم بر مسلمانان در هند، آغاز  (نسل کُشی دسته جمعی) جدید مسلمانان تحت حمایت دولت است، و اگر به همین منوال دوام یابد، شاید فاجعه ای باشد که هرگز ندیده ایم.

سال هاست که حزب BJP که پیوند نزدیکی با نازیست های آلمان دارد، در تکثیر نفوس هندو ها سعی بخرج داده، هشتاد در صد نفوس هندو ها را در مقابل بیست در صد نفوس مسلمانان بزرگ و بزرگتر جلوه داده، تعصب و تنفر را در آنها زرق کرده است.

تاریخ برملأ میکند که قدرت های بزرگ نظامی مسلمانان هیچگاهی برای محافظت برادران و خواهران مسمان بی دفاع قد علم نکرده، به حمایت آنها هیچ کاری نکرده اند.

بگونه ی مثال:

– در سال ۱۹۷۵ تیمور شرقی که در آن پنجاه در صد جمیعت کشته شد،

– سه میلیون در کامبوج در سال ۱۹۷۹ بیرحمانه به قتل رسیدند.

– هزاران مسلمان کُرد در طول دهه ی هشتاد در عراق با گاز مسموم شدند،

– در سال ۱۹۹۳ هزاران مسلمان بوزنیائی به شکل وحشیانه به قتل رسیدند،

– در سال ۱۹۹۵ (رُوَندا) شاهد ضرب و شتم و قتل بیشتر از یک میلیون بوده،

– و هکذا فرعونیان زمان در روهینگیا، برما، سوریه، یمن، فلسطین، نایجریا میلیون ها مسلمان را با وحشیانه ترین دستگاه های آدم کشی به شکل سیستماتیک به قتل رساندند.

برادر و خواهر مسلمان!

این را بدان که کسی از تو دفاع نمیکند، و آنهائی که بنام دفاع از حقوق تو شتافتند، طمع در ذخیره های تیل و معادن گرانبهائی زیر زمینی و رو زمینی تو دارند، نه خون و جان و مالِ تو.

این عصبانیت ها و تأثر و جگرخونی های من و تو نه دردی را دوا میکند و نه هم متضمن حفظ جان و مال و ناموس ما است.

این موقع و زمانی است که اختلافات، تعصب، تحجر و نابسامانی ها را کنار بگذاریم و برای وحدت، اتحاد و یکدلی دست به هم داده، کتله ی واحد امت مسلمان را تشکیل دهیم.

شیعه و سنی، وهابی، سلفی، صوفی، دیوبندی و….سوژه های تفرق اندازی است که زیرکانه توسط اهریمن (انسی و جنی) راه اندازی شده است که با کاربرد این سوژه ها برای در هم پاشیدن صفوف مسلمانان توانستند میلیونها بیگناه را ذریعه ی آن از بین ببرند و میلیون ها را بی خانمان و یتیم و آواره سازند.

در حقیقت، در هیچ آئین و دینی، اختلافات مذهبی باعث قتل و ریختن خون مسلمان نباید شود. چنانچه می بینیم ده ها مذهب مختلف عیسوی و یهودی بدون زد و خورد های فزیکی، خیلی مسالمت آمیز و با حکمت پهلوی هم زندگی کرده، اجازه نداده اند این اختلاف سبب قتل و کشتار میان شان شود.

برخلاف، دشمنان اسلام اختلافات مذهبی و فقهی را میان مسلمانان آنقدر بزرگ جلوه داده اند که برادر برای ریختن خون برادر، حریص، بی درنگ آماده است.

وقتی امریکا با این بزرگی از جنگ دست میکشد و پای میز مذاکره می نشیند، آیا در مقابل اتحاد و اتفاق قدرت های نظامی پاکستان، ایران، ترکیه، مصر و بقیه کشور های مسلمان، کسی جراُت مقابله را خواهد داشت؟

(عقیده ی راسخ، توحید و اتحاد، تقوای و دیانت) همان گم شدگانیست که بدان سخت ضرورت داریم.

دشمن در کمین است و میخواهد ندانید، چون بدانید، هوشیار و زرنگ میشوید و زرنگ را نمیتوان شست و شوی مغزی داد، و برای قتل برادرش داستان هابیل و قابیل را تکرار کرد.

بار الها!

برادران و خواهران مسلمان مان را در هند حفظ کند، و این فاجعه را سبب بیداری امت مسلمان ساز تا از درِ حکمت، در حالی با هم یکجا شوند که به رَسَنِ محکم الهی چنگ زده اند و مرحمت و پشتیبانی خالق شان را با خود دارند.

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین.

احمـــد (عـــــارفی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هفت =