مؤثر ترین روش درمان بیماری کرونا

روش مجرب

0 179,618

﴿مؤثر ترین روش درمانِ مجربِ بیماری کرونا﴾

★ طی تحقیقاتی که از بدو شیوع ویروس کرونا نموده ام، دریافتم که ویروس کرونا در مقابل گرمای زیاد ضعیف و ناتوان شده، با مواجه شدن به بخار آب جوش از بین میرود.

بهترین راه درمانی که شخصاً از آن نتیجه ی مثبت گرفتم، که باعث از بین رفتن ویروس قبل از داخل شدن به شش ها شد، استشمامِ بخار آب جوش از طریق دهن و بینی، و نوشیدن آب داغ به کرات است.

★ آله ای را که در تصویر مشاهده میکنید، بنام Steam Inhaler یا (استشمام بخار) یاد میشود.

طریقه ی استعمال درست آن چنین است که آب جوش داده شود، و زمانی به غلیان آمد در آن آب را انداخته، متعاقبا، تمام هوای داخل شِش ها را بایستی از بدن خارج کنیم، سپس، دهن و بینی در جعبه ی بالائی طوری گذاشته شود که هوا در آن داخل نشود. و عاجلاً بخارِ آب گرم، با وصف اینکه خیلی داغ، اما قابل تحمل است، از طریق مجرای دهن تا آخرین گنجایش شش ها فروکشیده شود.

بعداً این بخار آب گرم برای مدت کوتاهی، در بدن حبس شده، هوای داخل شده در شش ها، که ممکن است ویروس های از بین رفته با آن بیرون بیایند، در بیرون inhaler خارج شود.

این عمل را ده بار انجام دهید، و تأثیر مثبت زمانی حاصل میشود که شش ها قبل از فرو بردن بخار آب جوش، بکلی از هوا خالی شوند.

بعد از ده بار، آب کمی سرد میشود که دیگر بدرد مان نمیخورد.

★ حال، برای بار دوم آب را جوش داده در inhaler بیاندازید، و این عمل را از طریق مجرای بینی انجام دهید.

چون بخار آب جوش، خیلی داغ است، در دو، سه بار اول کمی طاقت فرسا ، اما قابل تحمل است.

بخاطر داشته باشید که شش ها مکملاً از بخار آب جوش پر شوند و برای این کار قبل از فرو بردن بخار گرم در شش ها، بایستی تمام هوای شش ها را خارج کنیم.

این طرزالعمل زمانی مؤثر واقع میشود که ویروس در مراحل اولی و در گلون و حنجره خودش را جابجا کرده است، یعنی درست زمانی که خراش های خیلی ناچیز و بدون درد در گلون پیدا میشود.

★در قدم بعدی، نوشیدن آب گرم، یا لب سوز را برای بیماران مصاب به کرونا موازی با بخار آب جوش توصیه میکنم، که هر دو، دست به هم داده، ویروس را با دمای شدید از پا در می آورند.

استشمام بخار آب جوش را از پنج تا هفت بار در روز، و بهترین اوقات برای این کار، قبل از رفتن بخواب، و بعد از بیدار شدن است.

★ من خودم، به اذن الله سبحانه و تعالی، و توفیق الهی این طریقه ی استشمام بخار آب جوش را برای رهائی از ویروس کرونا خیلی مؤثر یافتم و به کسانی که آن را تجویز نمودم، نیز نتیجه ی مثبتی از آن حاصل کرده اند.

الله سبحانه و تعالی شافی امراض است، اما اسباب و دلایل آن را بایستی بندگان فراهم کنند، که این از شرایط شفای مرض است.

★ ۱- علایم آلودگی هوا:
تک سرفه خشک با عطسه

★ ۲- ﴿علایم سرما خوردگی﴾:

تک سرفه توام با مخاط، عطسه، و  آبریزش بینی.

★ ۳- ﴿علایم آنفلوانزا﴾:

تک سرفه، مخاط، عطسه، آبریزش بینی، درد بدن، ضعف، تب کم.

★ ۴- ﴿علایم ویروس کرونا﴾:

سرفه خشک و مکرر، عطسه، درد بدن، ضعف، تب بالا، مشکل در تنفس، عدم حس بویایی و ذائقه.

از بارگاه رب منان استدعا دارم بیماران را شفاء بخشد و این بیماری و بقیه بیماری ها را سبب ریزش گناهان و تقرب بندگانش به ذات اقدس الله تعالی سازد.

لطفاً این پیام را با تمام عزیزان و دوستان تان شریک سازید و اجر ببرید.

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین!

احمـــد (عـــــارفی)

👈 ﴿لینک های دروس و مضامین تحریری، تصویری و صوتی شبکه های ﴿آیا میدانستید﴾ و ﴿دعوتگر﴾:

★ برای مطالعه ی مضامین کوتاه و مؤجز تصویری بالای لینک صفحه ی شخصی بنده در فیسبوک کلیک نموده، مضامین را تعقیب و ترویج کنید:

https://www.facebook.com/A.J.Arify/
———————-
★  برای مشاهده ی کلیپ های علمی، ساینسی، دینی و تعلیمی شبکه ی (آیا میدانستید؟) که اخیراً بنام دعوتگر نیز آن را در ویب سایت جهانی ثبت نموده ایم به کانال یوتیوب بپیوندید:

youtube.com/c/dawatgar
———————–

★ برای عضویت در کانال تیلگرام بالای این لینک کلیک نموده، به کانال ما بپیوندید:

t.me/ayamey
———————-

★جهت ارتقای سطح علم و دانش تان به صفحه ی فیسبوک (آیا میدانستید؟) که بنام (دعوتگر) نیز یاد میشود بالای این لینک کلیک نموده، عضو شوید:

fb.com/1dawatgar
———————-
★برای مطالعه ی مضامین بی نهایت مهم به سایت جهانی (دعوتگر) مراجعه نموده، موضوعات را با دیگران شریک سازید:

www.dawatgar.com

———————–

★ آیا مصروف هستید؟ وقت برای مطالعه ندارید؟ پس در اینصورت دروس صوتی را تعقیب کنید.

👈 لینک کانال سوند کلود SOUNDCLOUD برای فراگیری دروس صوتی تعلیمی، وعظ و خطابه ها، دکلمه ها و سیرت النبی صلی الله علیه وسلم:

———————–

★ چگونه خود مان و اطفال و خانواده ی مان را در مقابل شیاطین، سحر، جادو، زخم چشم و امراضی که از این موارد به انسان سرایت میکند، وقایه کنیم؟

👈 برای عضویت در کانال تیلگرام (الرقیة الشرعیة من الکتاب والسنة) به لینک زیر مراجعه نموده عضویت کانال تیلگرام را حاصل کنید:

http://T.me/Ruqeyah

————————

★ برای مطالعه و دانلود احادیث زیبا و ارشمند رسول کریم صلی الله علیه وسلم، سخنان ارزشمندِ سلف، موعظه های طلائی، که بصورت تصویری باکیفیت عالی طرح و دیزاین شده، عضو کانال Pintrest دعوتگر شوید و به علم تان بیافزائید، دانلود، باز نشر و ترویج کنید:
https://pin.it/6ohsmtrluxq2tt

جزاکم الله خیرا!

مخلص شما احمد ﴿عارفی﴾


……

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شش =