فتنه های آخر زمان

بخش بیستم

0 78,787

آیا میدانستید؟

﴿فتنه های آخر زمان﴾:

﴿بخش بیستم﴾:

﴿ظهور دجال قریب است﴾!

به بخش بیستم مضمون بی نهایت ضروری خوش آمدید عزیزان و سروران!

وقتی چهره ی خندان «دیوید فریدمن» سفیر امریکا در فلسطین اشغالی در کنار تصویری خیالی از تخریب مسجد الاقصی دیدم، با خود گفتم:

﴿ما مسلمانان هنوز در خواب های عمیق و طویل المدت افریقائی، در بستر های نفاق و تعصب غرقیم﴾

سفیر امریکا در اسرائیل (فریدمن) که خودش، از حامیان سرسخت صهیونیزم است، با شرکت‌های شهرک‌ساز در اراضی اشغالی فلسطین رابطه نزدیکی دارد.

این اقدام تنها یک هفته پس از آن صورت می‌گیرد که آمریکا با وجود مخالفت‌های جهانی و بر خلاف قطعنامه‌های متعدد شورای امنیت سازمان ملل، سفارت خود را از (تل‌اویو) به بیت‌المقدس منتقل کرده و این شهر را به پایتخت رژیم به رسمیت شناخت.

ساختن معبد سوم سلیمان آخرین مراحل طرح چندصد ساله‌ی اتحاد صهیونیستی مسیحی یهودی برای آوردن مسیحای یهودی که همانا مسیح‌الدجال است به حیث امپراطور جهانی برای نظم نوین جهانی (pax-judaica یا عصر طلایی یهود) می‌باشد.

معبد سلیمان در سال ۵۸۶ قبل از میلاد توسط بخت‌النصر، و تخریب معبد دوم در سال ۷۰ بعد از میلاد توسط رومی ها بوقوع پیوست.

رسم براین بوده که یهودی ها این روز را روزه بگیرند و بلایای گذشته را یادآوری کنند. اما در سالهای اخیر این روز را با عبارت Happy 9th یاد میکنند. زیرا خود را برای تخریب مسجدالاقصی و قبه‌الصخره و ساختن دوباره ی معبد سوم، و فراموش کردن مصیبت ‌های گذشته آماده می‌کنند.

تبلیغ یهودی ها این است که این مساجد درست درمحل معبد قدیم بنا شده‌اند. اما احتمال دارد این ادعا فقط برای این باشد که با تخریب این مساجد، عملا ارتباط مذهبی مسلمین را با اورشلیم قطع کنند.

سالها است که طرح ساخت معبد سوم را آماده کرده‌اند و افرادی را برای انجام مراسم مذهبی در آن معبد آموزش میدهند. حتی چند نمونه در سایز کوچکتر را در سالهای اخیر ساخته‌اند تا بتوانند مراسم مذهبی را در آن تمرین کنند.

اگر تاریخ یهود را مطالعه کنید با مفهومی با عنوان دوره های ۷۰ ساله برخورد خواهید کرد. مثلا دوره اسارت یهودی‌ها در بابل ۷۰ سال طول کشید و تخریب معبد دوم ۷۰ سال پس از تولد مسیح رخ داد.

درباره ی اینکه چرا عدد ۷ و ۷۰ در تاریخ زیاد مشاهده میشود، مطالب زیادی را میتوان بدست آورد.

بطورمختصر درباره ی مبنای ریاضی آن میشود گفت که هفته ۷ روز است و روز آخر آن را یهودیها تعطیل کرده و عبادت میکردند.

زمین های  کشاورزی را نیز ۶ سال میکاشتند و سال هفتم برای بازسازی خاک، رها میکردند.

در قدیم برای ساده کردن، گاه‌شماری سالها را ۵۲ هفته و یا ۳۶۴ روز حساب میکردند و هر هفت سال یکبار یک هفته به آن اضافه میکردند. در سال ۴۹ و همچنین سال ۷۰ هم هرکدام یک هفته اضافه حساب میکردند. به این ترتیب با دقت بسیار خوبی میتوانستند حساب گردش سالها را نگه دارند.

در سال ۱۹۱۷ بریتانیا در بیانیه ی ﴿بالفور﴾ تعهد خود به تاسیس دولتی یهودی و اختصاص یک سرزمین به یهودی‌ها اعلام کرد و چند سال بعد هم سازمان ملل آن دوران عمل به این بیانیه را تایید کرد. در تاریخ ۲۹ نوامبر ۱۹۴۷ سازمان ملل به تقسیم فلسطین بین عربها و یهودی‌ها رای داد و در تاریخ ۱۴ می ۱۹۴۸ بن‌گوریون تشکیل دولت اسرائیل را اعلام کرد.

تبلیغات یهودی ها چنین است که حالا که سالگرد هفتادمین سال تاسیس اسرائیل نزدیک است، زمان ساخت معبد فرا رسیده است.

البته این برنامه چیزی نیست که اخیرا اعلام کرده باشند و دهها سال است که درباره آن بحث شده است. حتی در فیلم ترمیناتور، که حدود ۳۵ سال پیش ساخته شد، سال شروع جنگهای بزرگ را ۲۰۱۸ معرفی کرد که در واقع هفتادمین سال تاسیس اسرائیل است.

از طرف دیگر بعضی از مسیحیان نیز چنین ادعا میکنند که هرگاه در تاریخ ملت یهود طغیان کرده‌اند، دوره طغیان آنها بیش از ۷۰ سال طول نکشیده و مجازات شده‌اند.

بنا برآنچه گفته شد انتظار میرود تخریب مسجدالاقصی و ساخت معبد سوم بزودی شروع شود.

شاید برای ماجراجویی‌های دیگر اسرائیلی‌ها به روش هزینه/منافع مطلب را بررسی کنند. اما این موضوع چیزی است که اساسا اسرائیل برای آن بنیان شده و ۷۰ سال برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند.

درگیری‌های اخیر در مسجدالاقصی و تحصن بعضی مردم نیز به این دلیل است که میدانند زمان تخریب این مساجد نزدیک است و قصد دارند هرچه در توان دارند برای دفاع از آنها تلاش کنند.

خبرهای زیادی در سالهای اخیر به گوش میرسید که تمام مصالح ساخت معبد، قبلا آماده شده و تمام سنگهایی که در ساخت معبد بکار خواهد رفت قبلا تراشیده و آماده است. بنابراین ساخت معبد سوم در
زمانی بسیار کوتاه انجام خواهد شد.

این تحولات اخیر در حالی بوقوع می پیوندد که با استفاده از حماقت، تعصب و توسعه طلبی ایران، شماتت، کلاه برداری و دین گریزی آل سعود، منافقت، هراس افگنی، شرارت و پله بینی پاکستان، جهالت، تعصب، ملیت گرائی و نژاد پرستی افغانستان، و نبودِ وحدت و یک دلی میان مسلمانان جهان، رژیم های صهیونستی و بادران فریماسونی شان، در تضعیف قدرت های جهانی اسلام با ایجاد گروه تکفیری داعش، هم راه را جهت اعمار معبد سوم شان هموار کردند، و هم در اسلام هراسی غرب و جهان، و تحریک انگیزه های یهودی و نصرانی، به اهداف شوم شان دست یازیدند، و زمینه ی ظهور دجال را طبق احادیث وارده در این مورد، مساعد ساختند.

برادر و خواهر مسلمان!

لطفاً این مضامین و کلیپ های مستند و خیلی مهم و حیاتی را با تمام خانواده، اقارب، دوستان، و همکاران تان شریک سازید، و در رشد فکری، عقیدتی، ایمانی و وجدانی همنوع تان اقلاً یک امر خیری را، مایه ی حصولِ صدقات جاریه ی تان سازید.

جزاکم الله خیراً!

ا.ج.ع

پنجشنبه ، ۱۰ جوزا ۱۳۹۷ هجری شمسی

۱۵ رمضان المبارک سال ۱۴۳۹ هجری قمری

THU | 31 | MAY | 2018

✧ t.me/ayamey
✧ youtube.com/c/dawatgar
✧ fb.com/1dawatgar
✧ www.dawatgar.com

com/meydanestid/videos/661699337258438/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 14 =