فتنه های آخر زمان

بخش بیست و دوم

0 78,865

آیا میدانستید؟

﴿فتنه های آخر زمان﴾:

﴿بخش بیست و دوم﴾:

﴿محل ظهور دجال﴾!

قبل از اینکه در مورد محل ظهور دجال بحث کنیم، اولتر از همه این را باید دانست که دجال یک انسان حقیقی است، نه اینکه بعضی ها میگویند تلویزیون، فحاشی، گناهان کبیره، انترنیت، و….. غیره دجال است. این سخن درست نیست و نباید بر این عقیده مردم را گمراه کرد.﴿دجال﴾ اشاره به خرافات و دروغ و باطل نیست.

نظر به احادیث صحیح اولین مکانی که دجال ظهور می‌کند اصفهان یکی از شهرهای بزرگ ایران امروزی است، و اکثریت پیروان دجال، همانا زنان اصفهان است، چنانچه رسول کریم صلی الله علیه وسلم می فرمایند:

﴿هفتاد هزار نفر از یهود اصفهان که عبای ویژه‌ای دارند، از دجال پیروی می‌کنند﴾.(۱)

در حدیث صحیحی وارد است که:

﴿دجال در سرزمینی که خراسان گفته می‌شود، ظهور می‌کند. پیروان او، چهره‌هایی مانند سپر چکش‌خورده است‏﴾.(۲)

یکی از آبادی‌های اصفهان، «یهودیه» نام داشت؛ زیرا آن آبادی مخصوص یهودی‌ها بود و تا زمان ایوب‌بن‌زیاد، حاکم مصر در دوران مهدی‌بن‌منصور عباسی، همین وضعیت ادامه داشت. مسلمانان در بخشی از آن ساکن شدند و بخش دیگر آن هم چنان برای یهود باقی ماند. نام دجال در نزد یهود، مسیح‌بن‌داود است.

یهودی‌ها مدعی‌اند که مسیح در آخر زمان ظهور می‌کند و حکومتش در دریا و خشکی گسترش می‌یابد و نهرها همراه وی حرکت می‌کنند. نیز می‌گویند که دجال، نشانی از نشانه‌های خداست. اما تمامی این سخنان، یاوه و دروغ است.

دجال، نظر به حکمت های متعددی در ایران ظهور میکند که بعضی دلایل عمده ی آن عبارت اند از:

۱- ناقص شمردن و عقیده بر تحریف قرآن.(۳)

۲- عقیده ی خرافی مردم ایران به امام زمان موهوم و قلابی که همانا خودِ دجال است که چنین میپندارند در چاه چمکران خودش را پنهان نموده، در حالیکه در حدیث صحیح وارد است که، در حقیت این دجال است که در جزیره ای پنهان است و از آنجا ظهور میکند.

۳- شیطان پرستی و شیوع بیش از حدِّ سحر، جادو، تنجیم، کهانت، فال بینی، مولانا پرستی، و حتی استفاده از جنیات و شیاطین در امور سیاسی.

۴- ظهور نمایندگان شیطان از ایران در تهمت بستن بر رسول کریم صلی الله علیه وسلم، دروغ شمردن احادیث صحیح، دشنام دادن بر اصحاب کرام و ازواج مطهره، الالخصوص امهات المؤمنین، بی بی عایشه ی صدیقه رضی الله عنها و سه خلیفه ی صدر اسلام، و اصحاب رسول کرام صلی الله علیه وسلم.

که یکی از این نمایندگان شیطان، همانا عبدالکریم سروش است که قرآن کریم را کلام الله تعالی نمیداند، بلکه آن را در کتاب خود تحت عنوان ﴿خواب های رسولانه﴾ قلمداد نموده، و اکثریت مردم را گمراه نموده است که در آن تعداد کثیری از افغانها نیز دخیل اند.

۵- ترویج احادیث جعلی و دروغین و بدنام کردن احادیث صحیح، و حتی برداشتن کتب احادیث صحیح از کتابخانه ها.

۶- ترویج اسرائیلیات و داستانهای بی بنیاد، و مذهبی جلوه دادن این داستانهای مضحک و خود ساخته.

۷- انتشار عقاید باطل و دروغینِ ابن سبای یهودی میان مردم و شست و شوی مغزی مردم در سنت ستیزی و دفاع از ناحق ها و باطل ها.

۸- برکندن ریشه های مکتب اسلام حقیقی و برداشتنِ عقیده ی توحیدی از افکار مردم، و ترویج عقاید باطل.

۹- شیوع قبر پرستی، دست کم گرفتن حج و مکه ی مکرمه، و در عوض، مذهبی شمردن زیارت کربلا و نجف نسبت به کعبه ی شریفه.

۱۰- علاقه ی بیش از حد مردم ایران به موسیقی، رقص، غنأ و همگانی شدنِ زنا و ارتباطات نامشروع، شیوع وحشتناک همجنس بازی، دین ستیزی، و ارضای شهوات و غرایض جنسی از طریق نامشروع ﴿صیغه﴾، و توجیه کردن این عمل زشت با دین و حلال دانستنِ زنا.

۱۲- لواطت با همسران در هنگام حیض و مجاز دانستن لذت جنسی از اطفال خورد سن. (نگاه به فتوای خمینی)

۱۲- ترویج و رغبت زنان و مردان در جراحی پلاستیکی و تغییر در خلقتِ الله سبحانه و تعالی، و پروا نکردن در نهیات و داخل شدن در دایره ی استدراج و تخطی از اوامر الهی.

۱۳- بلند رفتن آمار طلاق و خلع میان زوجین، بی پروائی و دست کم گرفتن طلاق، و در عوض ترویج صیغه با دختران، زنان و حتی صیغه با اطفال.

۱۴- همگانی شدن و ترویج سود در تمام ایران و تشویق مردم در ربأ خواری توسط بانکها و نظام مرکزی.

۱۵- قتل بی رحمانه ی اهل سنت و جماعت ایران، و بخون و خاک کشانیدن مردم بی گناه سوریه، عراق، یمن،  و لبنان. و شاید این سیطره ی ظلم و استبداد فراتر و وسیع تر شود.

اکثریت نفوس اصفهان یهودی اند و تعدادی در اروپا و امریکا مهاجر شده اند. از شواهد و کتب شیعی و یهودی بر می آید که با نزدیک شدن ظهور دجال، این یهودی های اصفهان، برای استقبال از مسیحای شان که همانا دجال است، به اصفهان سفر میکنند و از ظهور او استقبال کرده، او را بدرقه میکنند. چنانچه رسول کریم صلی الله علیه وسلم فرمودند:

«‏بیشتر پیروان دجال، یهودیان و زنان هستند.‏»‏ (۴)

در اخیر دعا میکنیم تا الله سبحانه و تعالی ما، اولاده، ذات و ذریه ی ما را از این فتنه ی خطیر و بزرگ که در جوار افغانستان ظهور خواهد کرد، حفظ کند. و شاید هم اولین سفرش بسوی افغانستان باشد. (والله اعلم)

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین

احمـــد ﴿عــــارفی﴾

ادامـــه دارد…

دوشنبه ، ۲۸ عقرب ۱۳۹۷ | ۱۱ ربیع الاول ۱۴۴۰

منابع و مأخذ

۱- حدثنا منصور بن أبى مزاحم حدثنا يحيى بن حمزة عن الأوزاعى عن إسحاق بن عبد الله عن عمه أنس بن مالك أن رسول الله -صلى الله عليه وسلم- قال « يتبع الدجال من يهود أصبهان سبعون ألفا عليهم الطيالسة ».( صحیح مسلم جلد ۱۸، صفحه ۲۸۶ دار المعرفه)

۲- «‏إِنَّ الدَّجَّالَ يَخْرُجُ مِنْ أَرْضٍ يُقَالُ لَهَا خُرَاسَانُ بِالْمَشْرِقِ يَتْبَعُهُ أَقْوَامٌ كَأَنَّ وُجُوهَهُمُ الْمَجَانُّ الْمُطْرَقَةُ»‏(ترمذی، ابن ماجه، حاکم، احمد، ضیاء)

۳- ﴿حسین نوری طبرسی﴾ که یکی از علمای برجسته شیعه است، یک کتاب دارد با عنوان : «فصل الخطاب فی اثبات تحریف کتاب ربّ الارباب».که این کتاب می کوشد ثابت کند که قرآن تحریف شده است! می توانید به این کتاب مراجعه کنید. بنابراین کتاب مزبور برای همیشه لکه‏ ی ننگی شد بر چهره ‏ی روافض،  چون نویسنده همه روایات متفرقه و اقوال  و نظرات پراگنده ‏ی بزرگان و اساتید رافضی را برای اثبات آن کفر جمع‏ کرده.

۴- «‏أكثَرُ أتبَاعِ الدَّجَّالِ، اليَهُودُ وَ النِّسَاءُ‏»‏. (احمد)

✧ t.me/ayamey
✧ youtube.com/c/dawatgar
✧ fb.com/1dawatgar
✧ www.dawatgar.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =