فتنه های آخر زمان

بخش بیست و چهارم

0 24,456

آیا میدانستید

﴿فتنه های آخر زمان﴾

﴿بخش بیست و چهارم﴾

﴿حمله بر حجاب و پوشش اسلامی، و ظهور دجال﴾

★ جبهه گیری دین ستیزان، سیکولران، و زنان در جوامع اسلامی در مقابل آیات قرآن، و فسخ کردن، و باطل خواندنِ احکام حجاب که در قرآن کریم و روایات متعدد به آن اشاره شده است، از علایم برجسته ی آحر زمان است.

آنچه در احادیث صحیح آمده است، بیان میکند که اکثریتِ پیروانِ دجال زنان اند. همین زنانی که امروز از عریانی، بی حجابی، بی حیائی، دین ستیزی و دین گریزی، دیموکراسی، آزادی بیان، و… سخن میزنند و ابلیس و شیاطین را ولی و رهبر خویش گرفته اند، چنانچه حاکم، ابو داود و دیگران از رسول کریم صلی الله علیه وسلم روایت میکنند که فرمودند:

👈 ﴿هر کس اسم دجال (ظهور دجال) را شنید از او دور شود، سوگند به خدا مرد نزد او می‌رود گمان می‌کند مؤمن است و بر اثر شبهاتش از او پیروی می‌کند. بیشتر پیروان دجال از اقوام یهود، عجم، ترک و همچنین از قومیتهای مختلف دیگرند و غالب آنان را اعراب و زنان تشکیل می‌دهند.﴾ (مستدرک حاکم، ابوداود)

👈 (چگونه حجاب زدائی زمینه ی ظهور دجال را مساعد میکند؟):

عامل اصلی گرایش زنان به حجاب و تأمین یک نیاز فطری و درونی به نام حیا و شرم است. شرم، یکی از صفات مخصوص انسان است؛ و انسان یگانه مخلوقی است که اصرار دارد، بدن خود را بپوشاند.

از آیات قرآن کریم فطری بودن پوشش و حجاب معلوم است، چنانچه الله سبحانه و تعالی به انسان‎ها هُشدار می‎دهد که مواظب باشند مبادا همان گونه که فتنه و فریب شیطان باعث برهنگی آدم و حوا گردید، موجب فریب و برهنگی آنان نیز شود.

★ قرآن کریم، هم‎چنین از وسوسه‌ی شیطان برای برهنگی آدم و حوا، کارایی وسوسه‌ی شیطان نسبت به آنها، و خوردن از شجره‌ی ممنوعه و در نتیجه، آشکار شدن زشتی‎های آدم و حوا و اقدام آن دو به پوشاندن بدن خود با برگ درختان خبر می‎دهد.

★ انسان قبل از ارتکاب خطا در بهشت دارای پوشش بوده است؛ هم‎چنین ازتعبیر «طَفِقا یَخْصِفانِ عَلَیْهِما مِنْ وَرَقِ الْجَنَّهِٔ» نیز استفاده می‎شود که به دلیل برخورداری آدم و حوا از حیا و شرم فطری، پس از برهنه شدن، فوراً بدن خود را با برگ درختان پوشاندند.

حجاب یکی از احکام مُسَلَّم اسلام است که اصل آن از ضروریات می‎باشد و آیات و روایات فراوانی بر آن دلالت دارد.

همین دینی بودن حجاب باعث شده تا در تاریخِ مبارزه با حرکت‌های سیکولار، مدرنیته و حجاب‎زدایی، روحانیت و عالمان دینی، در صف نخست این گونه مبارزات قرار داشته باشند.

👈 یکی از ترفند های مهم استعمارگران برای نفوذ در کشورهای اسلامی، ترویج بی‎بندوباری از طریق گسترش بدحجابی و بی حیائی است؛ و این واقعیتی است که مسترهمفر Mr. Humpher جاسوس استعمار (پیر انگلیس) ، در خاطرات خود به طور صریح به آن اعتراف نموده است:

★ ﴿در مسئله‌ی بی‎حجابیِ زنان، باید کوشش فوق العاده‎ای به عمل آوریم، تا زنان مسلمان به بی‎حجابی و رها کردن چادر، مشتاق شوند… پس از آن که حجاب زن، با تبلیغات وسیع از میان رفت، وظیفه‌ی مأموران ما این است که جوانان را به عشق‎بازی و روابط نامشروع با زنان تشویق کنند؛ و بدین وسیله، فساد را در جوامع اسلامی گسترش دهند. لازم است زنان غیر مسلمان، کاملاً بدون حجاب ظاهر شوند، تا زنان مسلمان از آنان تقلید کنند.﴾(۲)

★ فرانتس فانون (Frantz Fanon) درباره‌ی نقش حجاب‌زداییِ دولت استعمارگر فرانسه در کشور اسلامی الجزایر می‎گوید:

👈 ﴿اوّلین اقدام ضد فرهنگی که فرانسه در الجزایر صورت داد، تلاش برای از بین بردن حجاب بود، و در این کار موفق شد؛ و هر چه بدن زن الجزایری را بیش‌تر عریان کرد، چنگال استعمارگر، بیش‌تر به حلقوم الجزایری فرو رفت؛ اما مجدداً زن الجزایری شخصیت خود را بازیافت و مبارزه علیه مطامع استعمار نیز آغاز گردید﴾.

او در یکی از نوشته های دیگرش درباره‌ی نقش بی‎حجابی در تشدید حمله‌ی استعمارگر فرانسه به الجزایر گفته است:

👈 ﴿هر چادری که دور انداخته می‎شود، افق جدیدی را که تا آن هنگام بر استعمارگر ممنوع بود، در برابر او می‎گشاید و بدن الجزایری را که عریان شده است، تماماً به او نشان می‎دهد. پس از دیدن هر چهره‌ی‎ بی‎حجابی، امیدهای حمله‎ور شدن اشغالگر ده برابر می‎گردد.﴾

علاوه بر نقش استعمار در حجاب‌زدایی از کشور اسلامی الجزایر، حجاب‌زدایی در کشور‎های اسلامی افغانستان توسط امان الله خان، ترکیه توسط آتاتورک و ایران توسط پهلوی اول و دوم، قلب مسلمان را به درد می آورد.

★ اثرپذیری زنان و دختران مسلمان از تبلیغ‎های کشورهای استعماری و تقلید بدون منطق زنان از مُدَل‎های پوشش غربی نیز در حجاب زدائی و دین گریزی نقش مؤثری داشته است.

تصور نکنید اگر ما فوراً چادر را کنار گذاشتیم دست از سر ما بر می‎دارند؛ آنها به این چیزها قانع نیستند، بلکه می‎خواهند همان فرهنگ منحوس خودشان در این‎جا پیاده شود.

مشکل بسیاری از زنانِ شرق این است که آنان در عین حال که هم‌چنان به ارزش‎های اخلاقی، عفت و شرافت معتقدند، از آداب و رسوم و سنت‎های غربی در مسئله‌ی بی‎حجابی و خودآرایی تقلید می‎کنند و این امر آنان را در حالت دوگانگی قرار می‎دهد، در حالیکه با رعایت حجاب و عفاف، گوهر وجود انسان حفظ‌ شده و از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی، اخلاقی، خانوادگی و جلوگیری می‌شود.

★ اسلام به خاطر حفظ حیا، کرامت و جلال، جلوگیری از هوس بازی و گسستن نظام خانواده حجاب را واجب کرده و رعایت عفاف و حجاب را در امنیت فردی و اجتماعی جامعه و استحکام بنیان خانواده موثر می داند، چون حجاب سنگری است محکم که زن را از نگاه مردان شیطان صفت مصون و محفوظ نگه می دارد.

خانواده ی سالم جامعه سالم را تضمین می کند، چون اگر زنان جامعه باحجاب باشند، هم مردان از نظر طهارت روح و جسم سالم می‌ مانند و هم در جامعه، سلامت خانواده حفظ خواهد شد

★ جهل دینی و حماقت و نادانی علمی حجاب گریزان و دین ستیزان، جامعه را فاقدِ معنویت و روحانیت ساخته، همانگونه که دنیای غرب از چاله ی تحجر کلیسائی به چاهِ منفعت طلبی فردی و خود محوری و گرایش بی حد و مرز به مادیت سوق داد، دین گریزان، سیکولران، حجاب زدایان و کم اصلان جامعه ی ما نیز، در این مسیر همه ارزش های انسانی و فطری را که در شروع با استناد به آیات قرآن به آن شاره نمودم، را به باد فراموشی و دستانِ شریرِ شیطان خواهند سپرد.

👈 بدین سان، جهل دینی باعث میشود، آهسته آهسته، زنان با شدت و تعصب در مقابل آیاتِ حجاب و قرآن با بی حیائی بایستند، عالمان دین را که از ارزش های اسلام دفاع میکنند، قدغن و منع نموده، راه را به ظهور رهبر مرتد و جهنمی شان (دجال) باز کنند.

👈 ای کاش این زنان از خراسان زمین نبود، ولی افسوس که در حدیث صحیح دیگری در اینمورد اشاره ای شده است که در بخش بعدی ان شاء الله موضوع را خدمت شما عزیزان پیشکش خواهم نمود.

پس، با ما باشید و مضامین بی نهایت مهم و با ارزش را از این صفحه مطالعه، تعقیب و ترویج کنید.

۲۳ بخش های گذشته راسلسه وار از سایت دعوتگر مطالعه کنید.

جزاکم الله خیرا!

احمـــد (عـــــارفی)

ادامـــه دارد…

۳شنبه ۱ دلو ۱۳۹۸| ۲۶ جمادی الاول ۱۴۴۱
TUE | 21 | JAN | 2019

Links to our Services:

👉 Follow us on our Website:

Home

👉 Suscribe to Our Youtube Channel:

youtube.com/c/dawatgar

👉 Learn through Our Telegram Channel:

t.me/ayamey

👉 Hear Our lessons & Speeches from SoundCloud:

http://T.me/Ruqeyah

👉 Follow us on Facebook:

fb.com/1dawatgar

👉 Download from our Pintrest Image Stock in HD quality:

https://pin.it/6ohsmtrluxq2tt

👉 Learn how to fight against Sehr and Evils:

http://T.me/Ruqeyah

منابع و مأخذ:

۱- کتاب و سنت

۲- تاریخ تمدن (ویل دیورانت) Will Durant,The History of Civilization

۳- تاریخ اسلام، از بدایه تا نهایه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 1 =