بیائید برای امن و امنیت وطن دعا کنیم

دعا و نیایش

0 25,663

👈 ﴿بیائید برای وطن دعاء کنیم﴾:

آهای مردم!

این را بدانید که منافقین، سکولران، مستشرقین، اسلام ستیزان، فحاشان و آنهائی که با ترویج فحاشی، بی حیائی، پرده دری، بی غیرتی و بی ناموسی، شهرت و مشت پول حرامی بدست می آورند، هرگز خواهان استقرار حاکمیت اسلامی نبوده، از آب های لجن و لوثِ دین ستیزی شان ماهی میگیرند.

پس، برای هر مرد و زن مسلمان واجب است تا با خلوص قلب، خاشعانه و با تضرع دعاء کنند تا این همه دربدری، خاک به سری، قتل و کشتار مردم بیچاره و بی گناه، از وطن جنگ دیده ی مان به بلاد منافقین و دشمنان دین کوچ کند.

پس دعاء میکنیم که:

★ بار الها!

صلح، امنیت، آرامش، اتحاد، اتفاق، سلام، و سلامتی را در ملک جنگ زده و محروم مان مستولی کن.

★ بار الها!

بندگان مخلص، خدا ترس، با ایمان و دلسوزت را بر حکام ظالم، حرام خوار، متعصب و طاغوت پرست مقرر کن تا امن و امانی که شایسته ی امت است، در وطن مان بر قرار شود.

★ بار الها!

به درگاه بیکران تو رجوع میکنیم و رحمت بی پایان تو را استدعأ داریم، و از گناهان مان توبه می آوریم، تا بر دیده ی رحمت بر ما بنگری و این خاک خون آلود را از شرّ غاصبین، منافقین، گمراهان و بد منشان نجات دهی.

★اللهم أني أستودعتك وطني وأهلها، أمنها وأمانها، ليلها ونهارها، أرضها وسماءها، وإسلامها،فأحفظها ربي من الطغاة وكل من يريد بها سوء ومن تعدا عليك وعلى رسولك و أرنا فيهم عجائب قدرتك.

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین!

احمــد (عــارفی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =