گشایش دربِ فتنه ها

رمضان بی مانند.

0 90,508

✦آیا میدانستید؟✦

✸﴿گشایش دربِ فتنه ها﴾:✸

این رمضان، به نسبت رمضان های که ما، پدران ما، پدران و نیاکان شان، و نیاکانِ نیاکان شان داشته اند به کلی مجزاست.

آری!

رمضانی که هیچ نسلی آن را نه دیده و نه شنیده است.

درب مساجد، از کعبه گرفته تا تمام خانه های الله تعالی در روس زمین پهناو، بر روی بندگان بسته است، جاده ها و خیابانها خالیست، همه جا خبر وباء و طاعون، بیماری و مرگ است، و بایستی در این رمضان توجه بیشتری به معنویات و الهیات کرد، تا دروازه ی مصیبت ها و فتنه ها مسدود گردد، و اسباب گشایش دروازه ی رحمت و مغفرت بر روی بندگان فراهم شود.

رمضان، ماه شکستنِ بت‌های نفس، شهوت، فانتزی ها، و ماه سجدهء عجز و نیاز به درگاه خالق منان است.

این ماهِ عبادت و بندگی پروردگارِ بزرگ و تواناست. در این ماه درهای توبه و رحمت الهی به سوی همه انسان ها باز می شوند، شیاطین به غل و زنجیر کشیده شده، فرصت برای ندامت و دعا برای برداشتن هم و غم، حزن و مصیبت، مرض و بیماری برای بندگان میسر میشود.

با وصف دامنگیری فتن، متأسفانه، در این ماه، منافقین و شیطان پرستان، به ترویج و نشر درامه ها، سریال ها و برنامه های مضحک تلویزیونی و ماهواره ای بیشتر توجه کرده ، میخواهند شیره و فطرت رمضانی را از قلوب مسلمین بربایند.

ماه رمضان فرصت خوبی برای خودسازی و پیداکردن خودمان است، پس مواظب باشیم، در این ماه مبارک و هدایت، پا کج نگذاریم و بر اصل های رمضانی اصرار ورزیده، اسیر دام های نفس و شیاطین انسی نشویم.

مطبوعات و میدیای معاصر در جامعه بدست ناخلفان، منافقین، دین ستیزان، سکولران و دشمنان دین و اسلام است، آنهائی که از گفتن بسم الله الرحمن الرحیم در شروع نطق اخبار و برنامه های شان عار دارند، و قسم خورده اند، حیاء و شرم را از چشم های برادر و خواهر مسلمان بربایند.

هوشیار باش ای جمیعت دین ستیز، متعصب، انسان پرست، مغرور، و متکبر. دروازه ی فتنه ها باز شده است، و کرونا اولین ابتلای عظیم، شروعِ کار است، نه آخر کار. مصیبت برای تو و اعمال توست، اما، چون عالمگیر شد، همه را با خود به سیاه چال وگرداب نابودی میکشاند.

خشک ها اگر احترام رمضان ندارند، تر ها بایستی بیشتر در این رمضان توجه شان را به توبه، ندامت، پاکیزگی و رستگاری معطوف بدارند تا باشد که مورد مرحمت و تلطف الهی قرار گیرند.

بار الها!

هدایت مان کن و توفیق مان دِه، که سخت محتاج و سردچاریم!

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین!

احمــد (عــارفی)

برادر و خواهر مسلمان!

لطفاً این مضامین خیلی مهم و حیاتی را با تمام خانواده، اقارب، دوستان، و همکاران تان شریک سازید، و در رشد فکری، عقیدتی، ایمانی و وجدانی همنوع تان اقلاً یک امر خیری را، مایه ی حصولِ صدقات جاریه ی تان سازید.

جزاکم الله خیراً!

👈 ﴿برای فراگیری دروس روزمره از کانال تیلگرام به این لینک بپیوندید و روزانه دروس را در گوشی تان دریافت کنید﴾:

http://t.me/ayamey

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =