آیا بیماری است که علاج نداشته باشد؟

قرآن درمانی

0 6,300
👈 ﴿آیا در دنیا مرض لا علاجی وجود دارد﴾؟

در جواب این سوال بایستی گفت: نخیر!

الله سبحانه و تعالی هیچ بیماری را خلق نکرده، مگر دوأ و شفائی برای آن، نیز با آن خلق کرده.

★ سنت این است که بیمار به پزشک و طبیب خوبی مراجعه کند، و با دعأ و نیایش از او تعالی طلب شفأ کند.

★ و در بعضی موارد، ساینس معاصر، از معالجه ی بعضی امراض روانی و جسمی عاجز است و هنوز به دارو ها و طروق معالجه راه نیافته است و دلیلش نا باوری دینی به خالق یگانه و کلام پاک او تعالی است.

من، با تجارب ناچیزی که دارم، با بیمارانی سر دچار شدم که سالها از بیماری های مزمنی رنج میبرده اند، و با مصارف خیلی گزاف در انگلستان، امریکا، آسترالیا و سایر نقاط زمین، بهترین های جهان ساینس و طبابت دلیل بیماری آنها را نیافته اند. اما یک ساعت و خورده ای با مجلس روحانی قرآن درمانی الله سبحانه و تعالی آنها را شفأ بخشیده، اشکِ خوشحالی و شکر گذاری را در چشمان شان شاهد بوده ام.

چی راست گفت رسول مقبول صلی الله علیه وسلم:

✧ «تَدَاوَوْا عِبَادَ اللَّهِ، فَإِنَّ اللَّهَ عَزَّ وَجَلَّ لَمْ يَضَعْ دَاءً إِلا وَضَعَ لَهُ دَوَاءً» (رواه احمد، و اصحاب سنن، وابن حبان، حکم، و ترمذی)

★ «بندگان خدا امراض خود را مداوا کنید، زیرا خداوند مرضی پدید نیاورده، جز آن که دوایی برای آن قرار داده است».

انسان مسلمان، بمجردی که دردی از بیماری به او میرسد، بایستی در صدد  تداوی آن آناً اقدام کند و راه هائی را برای علاج آن دریابد و در صورت عجز ساینس معاصر از قرآن درمانی در شفایابی مرض خویش استعانت طلب کند تا به اذنِ او تعالی از این بیماری شفأ یابد.

برای درک بیشتر مفاهیم قرآن درمانی و رقیه ی شرعی به کانال تیلگرام ما بپیوندید، بیاموزید، و خود تان را با قرآن و سنت تداوی کنید:

T.m/@Ruqeyah

بار الها!

از تمامبیماری های روحی، روانی، جسمی، قلبی، آنچه در تن و بدن مان است و هر آنچه در جریان خون و دمِ مان است، و هذ آنچه در فکر و عصبِ مان است، ما را شفأ بخش و صحت، نعمت، تندرستی و سلامتی روح و روان را نصیب مان کن!

اللهم ربنا آمین، یا رب العلمین!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =