وصایای پیامبر صلی الله علیه وسلم

شکست هندو ها توسط مسلمانان

0 31,450

آیا میدانستید؟

﴿سلسله ی وصایای پیامبر صلی الله وعلیه وآله  واصحابه وسلم﴾

﴿بخش ۳۳۱﴾

﴿شکست هندو های گاو پرست توسط مسلمانان﴾

۱- ﴿دو گروه از امتم از آتش رهائی می یابند. گروهی که بر هندوستان حمله میکنند، و گروهی که با عیسی ابن مریم علیه السلام هستند﴾(۱)

👈 شرح حدیث مبارک:

★ رسول کریم صلی الله علیه وسلم در آخر زمان از حمله ی مسلمانان به هندوستان خبر میدهد که در این معرکه، به اذن الله سبحانه و تعالی مسلمانان پیروز میشوند و هندو ها را شکست میدهند.

★ هر دو، هندو ها و یهودیان از دو حدیث در مورد شکست شان در آخر زمان خبر دارند، و حقانیت پیامبر آخر زمان محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم در کتب هر دو (هندو ها و یهودیان) درج است و علما و بزرگان شان حتی به آن عقیده دارند که پیامبر آخر زمان برحق است.

★ برای همین است که مسلمانان را در این دو سرزمین به تنگ کرده، از ترس روز مبادا و فردا های پیش بینی شده، میحواهند مسلمانان را در این دو سرزمین نابود کنند تا خود شان را از شکست درمقابل مسلمانان حفظ کنند، در حالیکه شکست بر آنها از بیرون مرز ها صورت میگیرد، نه از داخل، که جزئیات و تفصیل این موضوع را در مضمون ﴿فتنه های آخر زمان﴾ به بحث گرفته ایم.

👈 حدیث مبارک اشاره میکند که:

آنهائی که در مقابل هندو ها و یهودیان یکجا با عیسی علیه السلام مینجگند، آتش جهنم بر آنها حرام است، و این بدین معنی است که مسلمانان ان شاء الله تعالی اصلیت شان را در می یابند و به اذن او تعالی حق را بر روی زمین مستولی میسازند.

★ تحولات اخیر در روی زمین، بیدار باشی و زنگ تحرک و تحریک در مسلمانان است که بیان کننده ی این حقیقت است تا مسلمانان منسجم شوند و اختلافات شان را کنار گذارند، چون هر امری بنابر حکمتی پدیدار میشود و حکمت در تدبر و تفکر در آیات الهی است.

بار الها!

امت را هدایت فرما و منسجم ساز، دشمنان اسلام را خوار و ذلیل و نابود گردان.

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین!

احمـــد (عــــارفی)

جمعه ۹ حوت ۱۳۹۸| ۴ رجب ۱۴۴۱
FRI | 28 | FEB | 2019

✧ t.me/ayamey
✧ youtube.com/c/dawatgar
✧ fb.com/1dawatgar
✧ www.dawatgar.com

👈 منابع و مأخذ:

۱- أَخْبَرَنِي مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ عَبْدِ الرَّحِيمِ، قَالَ حَدَّثَنَا أَسَدُ بْنُ مُوسَى، قَالَ حَدَّثَنَا بَقِيَّةُ، قَالَ حَدَّثَنِي أَبُو بَكْرٍ الزُّبَيْدِيُّ، عَنْ أَخِيهِ، مُحَمَّدِ بْنِ الْوَلِيدِ عَنْ لُقْمَانَ بْنِ عَامِرٍ، عَنْ عَبْدِ الأَعْلَى بْنِ عَدِيٍّ الْبَهْرَانِيِّ، عَنْ ثَوْبَانَ، مَوْلَى رَسُولِ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم ‏

‏ عِصَابَتَانِ مِنْ أُمَّتِي أَحْرَزَهُمَا اللَّهُ مِنَ النَّارِ عِصَابَةٌ تَغْزُو الْهِنْدَ وَعِصَابَةٌ تَكُونُ مَعَ عِيسَى ابْنِ مَرْيَمَ عَلَيْهِمَا السَّلاَمُ ‏”

English Translation:

It was narrated that Thawban, the freed slave of the Messenger of Allah (ﷺ), said:

“The Messenger of Allah (ﷺ) said: ‘There are two groups of my Ummah whom Allah will free from the Fire: The group that invades India, and the group that will be with ‘Isa bin Maryam, peace be upon him.'”

Hasan (Darussalam)

Sunan an-Nasa’i 3175
In-book : Book 25, Hadith 91
English translation : Vol. 1, Book 25, Hadith 3177

www.dawatgar.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + یازده =