در انتضار بد ترین ها

هشدار

0 77,697

👈 ﴿انتظار بد ترین ها﴾:

هُشدار به تو ای برادر و خواهر عزیز و گرانقدرم!

تحولات بی پیشینه ی اخیر در سراسرِ دنیا، و شیوع سریع ویروس کرونا در جهان، رکودِ عالمگیرِ اقتصادی، طراحان نظامی بزرگ و مهیبِ دنیا را به نقشه کشی های تلافی کننده ای وادار خواهد کرد.

تا احمق و خواب برده در جهان است، مفلس در نمی مانَد!

سالها در خواب بوده ایم  و بیشترین ما در همان خواب رفتیم و نابود شدیم. اگر امروز بیدار نشویم و اصلاح نیاوریم، فردائی در انتظار ما نخواهد بود.

گناهانِ بی پروای اولاد آدم، آخرین نَفَس های خسته ی دنیا را از تنش بیرون میکند، و علایم قیامتِ کُبرای را به سرعت، یکی بعد دیگر به نمایش میگیرد.

رسول کریم صلی الله علیه وسلم فرمودند:

لا تقوم الساعة حتی لا یحج البیت.

تا زمانی که حج خانه خدا انجام گیرد، قیامت برپا نمی‌شود. (مسند ابی یعلی، مستدرک حاکم، و صحیح جامع الصغیر ۷۲۹۶).

قسمی که دیده شد، امسال عمره را ملغی کردند و اگر به همین منوال به نسبت شیوع ویروس کرونا حج را نیز ملغی کنند، این یکی از علایم روشن آخر زمان است.

از جمله آثار و علامت آخر زمان این است که عبادت حج منقطع می‌شود. حج و عمره انجام نمی‌گیرد.

پس، با رکود اقتصاد جهانی، نمیتوان پلان و نقشه کشی های قدرت های بزرگ نظامی دنیا را برای راه اندازی جنگ های خونین نادیده گرفت و از آن چشم پوشید، چون، در حدیث دیگری از انسجام قشون مسلمانان در برابر روم رسول مبارک صلی الله علیه وسلم سخن زده اند که دلیل انسجام این قشون، ممکن است جنگ های خونینِ بعد از شیوع ویروس کرونا باشد که امکانات ستوه مسلمانان در مقابل این تعرضات را در بر میگیرد.

والله اعلم که ذات مقتدر برای مان چی چیزی را در لوح محفوظ نوشته است.

پس، آیا شایسته نیست اصلاح آوریم، نیک باشیم، امر به معروف کنیم و منکرات را از دور و بر و کنار و اطراف مان بدور رانیم، تا باشد که رستگار و کامیاب شویم!

 

بار الها! از در رحمت و لطفت رحم بنما که جز تو یار و یاوری ما را نباشد!

اللهم ربنا آمین یا رب العلمین!

احمــد (عـــارفی)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =